Kontakta oss

Vi kontaktar dig inom 2 arbetsdagar.
Vid brådskande ärenden, kontakta oss på 011-16 70 70.
Rickard Bergkvist
Administration & Installation
rickard@musikserviceab.se0708-16 79 70
Daniel Bergenbrant
Projektledare, Ljudtekniker
danne@musikserviceab.se0705-12 33 12
Gustav Carlsson
Projektledare, Ljudtekniker
gustav@musikserviceab.se0730-50 29 29
Roger Johansson
Servicetekniker & Butik
roger@musikserviceab.se011-16 70 70
Joni Lohvansuu
Tekniker, Service & Installation
joni@musikserviceab.se0762-97 27 33
Kim Käll
Ljud, Ljus & Eventservice
kim@musikserviceab.se0768-51 06 60
Karl Norberg
Ljus & Eventservice
karl@musikserviceab.se0730-71 10 57
Utvecklad av Webdom
/